Campus Studencki Łazy 2016 - poczuj klimat studiowania! Drukuj
poniedziałek, 11 lipca 2016 00:00

Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wspólnej zabawy na Campusie Studenckim Łazy 2016!

Campus jest to specjalnie organizowana wakacyjna impreza, w której biorą udział studenci z całej Polski. Jest ona szczególnie dedykowana przyszłym studentom - tym, którzy dopiero zaczną studia w nadchodzącym roku akademickim. To niepowtarzalna okazja, aby zasmakować studenckiego życia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Dodatkowo, poprzez organizację Campusu przez Samorządy Studenckie poszczególnych uczelni, nowi studenci mają okazję dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy na temat studiów i uczelni, które wybrali!

W tym roku, po raz kolejny Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach został współorganizatorem Campusu, dlatego zachęcamy studentów wszystkich wydziałów SUM do udziału w tej niepowtarzalnej zabawie!

Campus rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 4 września, a odbędzie się w nadmorskim kurorcie w Łazach (ok. 20km od Koszalina). Szczegółowe informacje i zdjęcia dotyczące ośrodka dostępne są na stronie Campusu.

Wśród dostępnych atrakcji są między innymi:
  • koncert QUEBONAFIDE
  • skimboard na plaży
  • pool party
  • silent disco na plaży
  • zumba
  • warsztaty tańca
  • zajęcia sportowe
  • masa szkoleń i warsztatów!
Organizatorzy Campusu gwarantują nocleg w pokojach 2, 3 i 4-sosbowych oraz pełne wyżywienie. Pełna lista atrakcji znajduje się tutaj.

Cena Campusu: 499,00 zł

Zapewne zastanawiacie się, jak dojechać na drugi koniec Polski? Nie martwcie się! Dzięki współpracy z Samorządem Studenckim Uniwersytetu Śląskiego został wynajęty specjalny autobus, który zawiezie nas pod samą bramę ośrodka :) Autobus wyjedzie z Katowic w poniedziałek 29 sierpnia, przyjazd na miejsce we wtorek rano. Powrót w niedzielę 4 września. Cena w obie strony to od 120 do 200 zł w zależności od ilości chętnych.

Chcę jechać, jak mogę się zgłosić?
  1. Zarejestruj się na stronie organizatora. W jako miasto wybierz "Katowice", a jako uczelnia "Śląski Uniwersytet Medyczny".
  2. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z autobusu z Katowic, to wypełnij ten formularz.

W przypadku jakichkolwiek pytań śmiało kontaktuj się z nami:
  • telefonicznie: Paweł 693 303 524
  • facebook: Wydział Lekarski w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu, Wydział Farmaceutyczny w Sosnowcu, Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach, Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
    Pamiętaj! Jesteśmy wszyscy jesteśmy normalnymi studentami, zwracamy się do siebie na Ty! ;)