Campus Studencki Łazy 2015 - relacja Drukuj
czwartek, 10 września 2015 13:44
alt

W dniach 1 - 6 września br. w nadmorskim kurorcie w Łazach odbyła się kolejna edycja Campusu Studenckiego Łazy 2015. W pięciu dniach wspaniałej rozrywki wzięło udział ponad 1200 studentów z całej Polski, w tym kilkadziesiąt studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Campus to nie tylko czas wspaniałej zabawy i integracji, ale także okazja do nauki wielu przydatnych rzeczy. Spośród wielu warsztatów, które studenci mieli do dyspozycji znalazły się m. in. warsztaty taneczne, fotograficzne, sztuk walki, jogi, zumby i wiele innych.
Oprócz wyżej wymienionych Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, jak co roku zorganizował warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami teoretycznymi, a co najważniejsze, mieli okazję przećwiczyć swoje umiejętności na profesjonalnym sprzęcie, pod okiem studentów kierunku lekarskiego oraz ratownictwa medycznego.
Wszystkim studentom dziękujemy za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnej edycji Campusu!