Medykalia SUM 2016! Drukuj
środa, 11 maja 2016 11:36

Medykalia SUM 2016!

Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach serdecznie zaprasza na Medykalia 2016! Jest to największe wydarzenie kulturalne roku akademickiego. Podobnie jak w zeszłych latach, Samorząd Studencki SUM w Katowicach dołączył do Porozumienia Uczelni Śląskich, dzięki czemu Medykalia zostały włączone do programu Juwenaliów Śląskich 2016. Pozwala to na zorganizowanie wydarzenia na dotąd niespotykaną skalę.
Główne obchody Medykaliów odbędą się w czwartek, 19 maja na terenia Parku Leśnego "Muchowiec". W programie jest m.in. zespół HappySad.
Szczegółowy program dostępny jest na plakacie promującym wydarzenia, na stronie www.juwenaliaslaskie.pl, oraz na fanpage'u na Facebook'u pod adresem https://www.facebook.com/MedykaliaSUM/.

W związku z Medykaliami JM Rektor zarządził godziny rektorskie 19 maja od godz. 15:00 oraz 20 maja od godz. 12:00! Dodatkowo każdy, kto przyjdzie na Korowód Studencki w poniedziałek 16 maja otrzyma usprawiedliwienie dziekańskie za ten dzień! Usprawiedliwienia będą wystawiane na podstawie listy sporządzonej przez Samorząd Studencki po zakończeniu Korowodu na katowickim rynku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!