Spotkanie z Aniołem Biznesu Drukuj
niedziela, 15 kwietnia 2012 20:38

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu?

Nie wiesz od czego zacząć?

Skąd pozyskać kapitał na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

Rozpocznij swoją przygodę z biznesem od spotkania z nami!

Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studencka Sieć Aniołów Biznesu zapraszają na szkolenie pn. „Spotkanie z Aniołem Biznesu”.

Podczas pierwszej części szkolenia przybliżymy Ci tematykę Aniołów Biznesu. Poznasz ideę Business Angels, polskie i światowe marki, funkcjonujące dzięki wsparciu Aniołów oraz wszystkie szczegóły dotyczące Studenckiej Sieci Aniołów Biznesu.

W drugiej części podejdziemy do tematyki Aniołów Biznesu bardziej praktycznie. Spotkasz się z inwestorem, który podzieli się wieloma biznesowymi spostrzeżeniami
i przemyśleniami, o których nie usłyszysz nigdzie więcej!

Aniołowie Biznesu to szansa na rozwój przedsiębiorczości!

Aniołowie Biznesu to szansa dla Ciebie!

Szkolenie odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 16:30 w Centrum Dydaktycznym Wydziału Opieki Zdrowotnej przy ul. Medyków 12 w Katowicach, w sali 105

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dokonanie zapisu do dnia 17 kwietnia na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule wiadomości proszę wpisać „ŚUM 12.04.2012”. W wiadomości proszę podać:

è Imię i nazwisko

è Nazwę uczelni, kierunku oraz rok studiów

è Adres e-mail

è Telefon kontaktowy

Osoby, które nie zdążą dokonać zapisu, również zapraszamy!