CAMPUS INTEGRACYJNY BUŁGARIA 20-29.09.2012 R, Drukuj

CAMPUS INTEGRACYJNY
+ ADAPCIAK DLA STUDENTÓW 1 ROKU SUM
W KATOWICACH

BUŁGARIA - ALBENA 20-29 WRZEŚNIA !

Zapraszamy do słonecznej Albeny na wakacyjny wyjazd - tym razem Edycję Festiwalową. Doskonale wiemy, że dla studentów liczy się dobra zabawa. Podczas pobytu czekają na Was dwa dni koncertowe, w ciągu których zagrają znane gwiazdy polskiej i bułgarskiej sceny muzycznej. Pierwszy dzień będzie należał do hip hopu, natomiast w drugim zagrają artyści, którzy m.in. zdobyli takie nagrody jak Fryderyki czy też Najlepszy Polski Wykonawca MTV Europe Music Awards! Na razie jeszcze Wam nie zdradzimy jacy wykonawcy będą nam towarzyszyć, ale bądźcie pewni, że czeka na Was wiele niezapomnianych wrażeń.

Ponadto czeka na Was bogaty program animacyjny:

Program Adaptacyjny - warsztaty dla młodych adeptów SUM w Katowicach: będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, spotkania osób z którymi odkryjesz tajniki studiowania oraz dowiesz się jak funkcjonuje Uczelnia.

Program kulturalny: koncerty, bitwy DJ-ów, maraton filmowy na plaży

Program poznawczy: wycieczki do Varny, Neesebaru, Bałcziku

Program integracyjno-rozrywkowy: clubbing w Złotych Piaskach, warsztaty taneczne, warsztaty barmańskie, Jeep Safari, dyskoteki i imprezy tematyczne

Program rozwoju zainteresowań: warsztaty dziennikarskie, warsztaty DJ-skie, warsztaty fotograficzne, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Program rekreacyjno-sportowy: zawody sportowe (m.in.: beach soccer, siatkówka plażowa, ping-pong)

Koniec września jest ostatnim momentem na naładowanie baterii przed nowym semestrem, a dla osób które rozpoczynają swoją wyższą edukację to szansa na pierwszy kontakt ze środowiskiem akademickim.

ZAPISY NA STRONIE : http://studentcamp.pl/lato

NIE ZAPOMNIJ WPISAĆ SPECIALNEGO KODU PROMOCYJNEGO ZMIENJSZAJĄCEGO KOSZT CAMPUSU DLA STUDENTÓW SUM W KATOWICACH : SUMSCBFE