Global Citizen Drukuj
Wpisany przez Oskar Bożek
środa, 14 maja 2014 21:09

After Global – o podróżach z pasją.

Podróże i pasja. Te dwa słowa, zestawione obok siebie, wydają się pasować jak mało które. Tak –podróże dla wielu osób to styl życia, sposób na inspirację, przygodę, znajomości. Podróże to pasja.

Trudno nie zgodzić się z tym zdaniem, widząc rzesze zapalonych podróżników, którzy z niesamowitych wypraw uczynili swój sposób na życie. Ale żeby znaleźć jego potwierdzenie, można też spojrzeć na osoby, które postanowiły choć na chwilę przerwać monotonię i wyruszyć ku przygodzie życia. To właśnie ich dotyczyć będzie spotkanie organizowane przez AIESEC w Klubie Podróżników Namaste - studentów takich jak my, którzy odważyli się zrobić coś więcej. Wyjechać na wyprawę, która pozwoliła im zmienić na lepsze nie tylko siebie, ale i kawałek świata.

Przyjdź na After Global – O Podróżach z Pasją, i posłuchaj wspomnień Dominiki, Łukasza, Doroty oraz Ewy z ich podróży do Rosji, Tajwanu, Cypru i Egiptu. Jeżeli czujesz w sobie iskrę pasji podróżnika, i szukasz okazji, by ją rozwinąć, to spotkanie jest idealnym momentem. Oprócz wspomnień i opowieści, to także świetna okazja na poznanie programów Global Citizen i Global Talents, z którymi możesz zacząć swoje niezwykłe podróże.

Komu w drogę, temu czas - czekamy na Ciebie!