Karnety sportowe dla studentów SUM Drukuj
poniedziałek, 23 marca 2015 18:58

Aktualizacja!

Proszę osoby, które nie zgłosiły się po kod rejestracyjny o NIEZWŁOCZNY kontakt (sms 502 714 648 w treści imię i nazwisko).
Przypomnę też, że aktywacji konta oraz opłaty należy dokonać do 4 kwietnia do godz. 24:00. Po tym
czasie konta utworzone na podstawie listy zostaną zablokowane. Wiąże się to z kłopotami z późniejszą ponowną chęcią nabycia karnetu.

Informujemy, że Samorząd Studencki umożliwia zakup karnetów sportowych OK System. Do wyboru są dwa karnety:

1. Karnet open - z możliwością korzystania codziennego (1 zajęcia na jednym obiekcie sportowym, natomiast w ciągu dnia można odwiedzić tyle obiektów na ile ma się ochotę), cena: 155 zł/m-c

2. Karnet limitowany - z możliwością korzystania 3x w tygodniu, cena: 120 zł/m-c z zastrzeżeniem, że opłata jest kwartalna, czyli od razu trzeba zapłacić 360 zł.

Lista obiektów i aktywności, które zapewnia karnet dostępna jest tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem, to wypełnij formularz. Rejestracja na miesiąc kwiecień kończy się 25 marca o godz. 24:00. Powadzone są rozmowy także z firmą Multisport, szczegółowa oferta powinna być dostępna w dniu jutrzejszym (24.03.2015).