PROJEKTOR - wolontariat studencki. Drukuj
środa, 09 września 2015 22:00

Informujemy, że SUM w Katowicach zawarł porozumienie z Fundacją Rozwoju Wolontariatu w Lublinie w ramach programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki", którego głównym elementem są działania edukacyjne realizowane przez studentów - wolontariuszy na rzecz dzieli i młodzieży szkół wiejskich i z małych miast.

Program polega na dotarciu do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów, którzy przekazują pozytywne wzorce i własnym przykładem zachęcają do rozwoju. Wśród studentów - wolontariuszy, Program kształtuje i promuje aktywne postawy społeczne, rozwija pasje i umożliwia realizację pomysłów.

Każdy wolontariusz, który chce wziąć udział w Programie musi zarejestrować się w internetowej bazie projektów edukacyjnych (www.projektor.org.pl). Studenci SUM, którzy wezmą udział w Programie, będą mieli zapewnione ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pracownik Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni, Pan Paweł Sędziak, dostępny pod numerem tel.: 32 208 32 36 oraz adresem poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pozostaje do dyspozycji.