Stypendia T.U. INTER S.A. dla najlepszych absolwentów Drukuj
wtorek, 20 września 2016 10:06

Towarzystwo ubezpieczeniowe INTER S.A. ufundowało nagrody dla najlepszych absolwentów naszej Uczelni. Nagrodę może otrzymać jeden absolwent z każdego wydziału SUM, który skończył studia w roku akademickim 2015/2016 (w przypadku kierunku farmacja stypendium mogą uzyskać studenci VI roku). Jednorazowa kwota stypendium wynosi 2000,00 PLN.

Aby starać się o przyznanie stypendium, wykonaj następujące kroki:

1. Zapoznaj się z regulaminem dostępnym tutaj.

2. Wypełnij wniosek i załącznik. Pliki dokumentujące osiągnięcia (zgodnie z regulaminem) muszą być kolejno  ponumerowane  (1, 2, 3 itd.). Numery te należy wpisywać w kolumnie "Numer pliku potwierdzenia" w załączniku.

3. Wyślij wniosek i załącznik na adres email  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w terminie do 7 października 2016 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 13 października 2016 r., lista laureatów będzie dostępna na niniejszej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z Sabiną Ryl - tel. 606 765 101.