newsy-automaty vendingowe i woda

Z przyjemnością informujemy, że dzięki inicjatywie Samorządu Studenckiego już wkrótce na terenie naszej uczelni pojawią się dystrybutory wody pitnej i automaty vendingowe !

Dystrybutory zostaną umieszczone w strategicznych miejscach na terenie uczelni, takich jak korytarze i główne hole. Początkowo pojawią się na Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach, Zabrzu oraz Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu. Docelowo urządzenia znajdą się na każdym Wydziale SUM.
Używając dystrybutorów wody pitnej, ograniczamy zużycie plastikowych butelek, co przyczynia się do redukcji odpadów i dbałości o nasze środowisko. Woda jest niezbędna dla naszego zdrowia i dobrej kondycji. Dostęp do świeżej wody pitnej sprzyja nawodnieniu organizmu, co wpływa korzystnie na zdolność koncentracji i ogólną wydolność.
Korzystanie z dystrybutorów będzie niezwykle proste. Wystarczy posiadać własną butelkę lub kubek, włożyć go pod kran dystrybutora, nacisnąć przycisk, a czysta, filtrowana woda będzie dostępna natychmiast.

Samorząd Studencki SUM, biorąc pod uwagę głosy dotyczące braku możliwości zakupu podstawowych artykułów spożywczych na Wydziałach SUM, od dłuższego czasu wnioskował o powstanie automatów vendingowych i punktów kawowych.
Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z otrzymaną informacją, powyższe urządzenia już niedługo pojawią się na wszystkich Wydziałach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach!

dystrybutory KN.png (97 KB)AUTOMATY KN.png (270 KB)